Het archief en de genealogie van Gemen

Joannes Kooyman1798

Name
Joannes Kooyman
Given names
Joannes
Surname
Kooyman
Also known as
Johannes Kooijman
Birth 1798
Civil marriageNeeltje van DamView this family
February 14, 1829 (Age 31 years)
Note:

De achternaam van de vader van de bruidegom staat in zijn overlijdensakte abusievelijk vermeld als Kooij. De voornaam van de moedervan de bruidegom staat ook vermeld als Gerarda

Deathyes

Marriage

De achternaam van de vader van de bruidegom staat in zijn overlijdensakte abusievelijk vermeld als Kooij. De voornaam van de moedervan de bruidegom staat ook vermeld als Gerarda

MarriageHet huwelijk van Neeltje van Dam en Joannes Kooijman dd. 14-2-1829Het huwelijk van Neeltje van Dam en Joannes Kooijman dd. 14-2-1829
Format: image/jpeg
Image dimensions: 6,875 × 10,100 pixels
File size: 13,267 KB
Type: Certificate
MarriageHet huwelijk van Joannes Kooyman en Neeltje van Dam dd. 14-2-1829Het huwelijk van Joannes Kooyman en Neeltje van Dam dd. 14-2-1829
Format: image/jpeg
Image dimensions: 3,185 × 8,535 pixels
File size: 5,297 KB
Type: Certificate