Het archief en de genealogie van Gemen

Aleida Abbenhuis1849

Name
Aleida Abbenhuis
Given names
Aleida
Surname
Abbenhuis
Also known as
Alleida Abbenhuis
Birth August 17, 1849 53 40
Registratie bevolkingsregister between 1796 and 1850
Address: 240 k
Death of a sisterRegina Abbenhuis
August 18, 1851 (Age 2 years)
Death of a sisterHarmina Abbenhuis
May 13, 1863 (Age 13 years) Age: 20
Registratie bevolkingsregister between 1850 and 1866 (Age 4 months)
Address: Huisnr. 81
Note: Waarschijnlijk een klad register
Death of a fatherHendrik Jan Abbenhuis
November 30, 1871 (Age 22 years)
Death of a motherPetronella van Gemen
January 14, 1874 (Age 24 years)
Death of a brotherHendrik Abbenhuis
November 11, 1903 (Age 54 years)
Death of a brotherTheodorus Abbenhuis
January 5, 1908 (Age 58 years)
Registratie bevolkingsregister between 1850 and 1919 (Age 4 months)
Address: Huisnr. 81
Death of a sisterJanna Abbenhuis
February 8, 1920 (Age 70 years)
Deathyes

Family with parents - View this family
father
mother
Petronella van Gemen
Birth: July 11, 1809 47Didam, Montferland, Gelderland, Nederland
Christening: August 11, 1809 47Didam, Montferland, Gelderland, Nederland
Death: January 14, 1874Velp, Rheden, Gelderland, Nederland
Marriage: May 3, 1838Rheden, Gelderland, Nederland
10 months
elder sister
Regina Abbenhuis
Birth: March 4, 1839 43 29Velp, Rheden, Gelderland, Nederland
Death: August 18, 1851Velp, Rheden, Gelderland, Nederland
20 months
elder brother
Hendrik Abbenhuis
Birth: November 1, 1840 44 31Velp, Rheden, Gelderland, Nederland
Death: November 11, 1903Velp, Rheden, Gelderland, Nederland
2 years
elder sister
22 months
elder sister
21 months
elder brother
Theodorus Abbenhuis
Birth: October 3, 1846 50 37Velp, Rheden, Gelderland, Nederland
Death: January 5, 1908Arnhem, Gelderland, Nederland
3 years
herself
Father’s family with Regina Anna Catharina Cornelissen - View this family
father
step-mother
Marriage:

Registratie bevolkingsregister

Waarschijnlijk een klad register

Registratie bevolkingsregisterRegistratie bevolkingsregister Velp van het gezin Abbenhuis-van Gemen tussen 1796 en 1850Registratie bevolkingsregister Velp van het gezin Abbenhuis-van Gemen tussen 1796 en 1850
Format: image/jpeg
Image dimensions: 3,472 × 2,768 pixels
File size: 1,808 KB
Type: Document
Registratie bevolkingsregisterRegistratie bevolkingsregister Velp van het gezin Abbenhuis-van Gemen tussen 1850 en 1866Registratie bevolkingsregister Velp van het gezin Abbenhuis-van Gemen tussen 1850 en 1866
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,840 × 2,392 pixels
File size: 1,155 KB
Type: Document
Registratie bevolkingsregisterRegistratie bevolkingsregister Velp van het gezin Abbenhuis-van Gemen tussen 1850 en 1919Registratie bevolkingsregister Velp van het gezin Abbenhuis-van Gemen tussen 1850 en 1919
Format: image/jpeg
Image dimensions: 3,288 × 2,688 pixels
File size: 1,624 KB
Type: Document