Het archief en de genealogie van Gemen

Arent Kornelis Dingeman van den BoogertAge: 42 years18711913

Name
Arent Kornelis Dingeman van den Boogert
Given names
Arent Kornelis Dingeman
Surname
Boogert
Also known as
van den Boogaard
Note: In alle aktes betreffende Arent Kornelis Dingeman van den Boogaart tot aan zijn 32e geboortejaar is de achternaam van den Boogaart gebruikt, te wijten aan een foutieve registratie in het geboorteregister. In 1903 is door de rechtbank vastgesteld dat zijn achternaam van den Boogert dient te zijn. Zie de geboorteakte en het daarop vermelde en gewaarmerkte vonnis
Birth April 16, 1871 29 33
Note: Bij vonnis der arrondissementsrechtbank te Breda van den 2e oktober 1903 is bevolen, dat het kind in nevenstaande akte zal voorkomen als zijnde van Abraham van den Boogert en Cornelia Roodzant
Death of a paternal grandmotherAnnetje Overweel
June 3, 1874 (Age 3 years)
Birth of a brotherAntonie Johannes van den Boogert
June 28, 1874 (Age 3 years)
Birth of a brotherMarinus Cornelis van den Boogert
December 16, 1876 (Age 5 years)
Death of a paternal grandfatherMachiel van den Boogert
August 8, 1890 (Age 19 years)
MarriageIda Geertruida LeferingView this family
March 7, 1895 (Age 23 years)
Birth of a son
#1
Abraham Arend Cornelis van den Boogert
January 31, 1896 (Age 24 years)
Birth of a son
#2
Harmanus Christoffel van den Boogert
December 25, 1898 (Age 27 years)
Birth of a son
#3
Marinus Cornelis van den Boogert
May 31, 1901 (Age 30 years)
Birth of a daughter
#4
Ida Geertruida van den Boogert
November 4, 1903 (Age 32 years)
Death of a motherCornelia Roodzant
April 17, 1906 (Age 35 years)
Death of a fatherAbraham Michiel Antoni van den Boogert
January 9, 1909 (Age 37 years)
Death December 30, 1913 (Age 42 years)
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: June 12, 1869Stad aan 't Haringvliet, Goeree-Overflakkee, Zuidholland, Nederland
10 months
elder brother
Machiel Antonie van den Boogert
Birth: April 12, 1870 28 32Fijnaart, Moerdijk, Noord-Brabant, Nederland
Death: June 11, 1928
1 year
himself
3 years
younger brother
Antonie Johannes van den Boogert
Birth: June 28, 1874 33 36Fijnaart, Moerdijk, Noord-Brabant, Nederland
Death: August 28, 1958Ogden, Weber, Utah, USA
3 years
younger brother
Marinus Cornelis van den Boogert
Birth: December 16, 1876 35 39Fijnaart, Moerdijk, Noord-Brabant, Nederland
Death: December 15, 1956
Family with Ida Geertruida Lefering - View this family
himself
wife
Marriage: March 7, 1895Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
11 months
son
Abraham Arend Cornelis van den Boogert
Birth: January 31, 1896 24 23Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Death: October 23, 1941Surabaya, Jawa Timur, Indonesia
3 years
son
Harmanus Christoffel van den Boogert
Birth: December 25, 1898 27 26Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Death: March 27, 1984Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
2 years
son
Marinus Cornelis van den Boogert
Birth: May 31, 1901 30 29Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Death: July 25, 1984Salt Lake City, Salt Lake, Utah, USA
2 years
daughter
Ida Geertruida van den Boogert
Birth: November 4, 1903 32 31Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Death: July 28, 1957Amsterdam, Noord-Holland, Nederland

Birth

Bij vonnis der arrondissementsrechtbank te Breda van den 2e oktober 1903 is bevolen, dat het kind in nevenstaande akte zal voorkomen als zijnde van Abraham van den Boogert en Cornelia Roodzant

Name

In alle aktes betreffende Arent Kornelis Dingeman van den Boogaart tot aan zijn 32e geboortejaar is de achternaam van den Boogaart gebruikt, te wijten aan een foutieve registratie in het geboorteregister. In 1903 is door de rechtbank vastgesteld dat zijn achternaam van den Boogert dient te zijn. Zie de geboorteakte en het daarop vermelde en gewaarmerkte vonnis

BirthDe geboorte van Arent Kornelis Dingeman van den Boogert dd. 16-4-1871De geboorte van Arent Kornelis Dingeman van den Boogert dd. 16-4-1871
Format: image/jpeg
Image dimensions: 1,924 × 1,330 pixels
File size: 626 KB
Type: Certificate
MarriageHet huwelijk van Ida Geertruida Lefering en Arent Kornelis Dingeman van den Boogaart dd. 7-3-1895Het huwelijk van Ida Geertruida Lefering en Arent Kornelis Dingeman van den Boogaart dd. 7-3-1895
Format: image/jpeg
Image dimensions: 1,643 × 2,489 pixels
File size: 4,096 KB
Type: Certificate
DeathHet overlijden van Arent Kornelis Dingeman van den Boogaart dd. 30-12-1913Het overlijden van Arent Kornelis Dingeman van den Boogaart dd. 30-12-1913
Format: image/jpeg
Image dimensions: 1,109 × 632 pixels
File size: 138 KB
Type: Certificate