Het Archief van Gemen

Petronella Zielschot1840

Name
Petronella Zielschot
Given names
Petronella
Surname
Zielschot
Also known as
Pieternella Zielschot
Birth December 31, 1840
Marriage of a siblingDavid Hendrik ZielschotAnna Elisabeth van ZutphenView this family
Type: Civil marriage
February 23, 1859 (Age 18 years)
Occupation
Dienstbode

Registratie Bevolkingsregister between December 1885 and February 1886 (Age 44 years)
Address: Kleine Wittenburgerstraat 67
Ziekenhuis opname August 29, 1889 (Age 48 years)
Address: Binnengasthuis, vrouwen verband
Deathyes

Registratie BevolkingsregisterRegistratie bevolkingsregister van het gezin Zielschot-van Zutphen dd. van Dec 1885 tot Sept 1887Registratie bevolkingsregister van het gezin Zielschot-van Zutphen dd. van Dec 1885 tot Sept 1887
Format: image/jpeg
Image dimensions: 5,839 × 4,044 pixels
File size: 3,951 KB
Type: Document
Ziekenhuis opnameZiekenhuis opname van Pieternella Zielschot (1840) dd. 29-8-1889Ziekenhuis opname van Pieternella Zielschot (1840) dd. 29-8-1889
Format: image/jpeg
Image dimensions: 6,003 × 4,523 pixels
File size: 1,574 KB
Type: Document