Het Archief van Gemen

Petronella Johanna Zielschot1873

Name
Petronella Johanna Zielschot
Given names
Petronella Johanna
Surname
Zielschot
Also known as
Petronella Catharina Zielschot
Note: Of dit is een verkeerde invulling van een klerk bij het bevolkingsregister, of dit is een nog onbekend tweelingzuster.
Birth August 22, 1873 42 38
Registratie Bevolkingsregister August 22, 1873
Address: Korte Kerkstraat 2, 3hoog voor
Note: Petronella Johanna
Birth of a brotherThomas Zielschot
June 28, 1876 (Age 2 years)
Registratie Bevolkingsregister between November 1877 and November 1881 (Age 4 years)
Address: Plantaadje Prinsenlaan 26
Note: Petronella Catharina
Marriage of a siblingNicolaas Petrus ZielschotPietertje HammesView this family
February 22, 1894 (Age 20 years)
Deathyes

Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: February 23, 1859Nld, Amsterdam
-9 months
elder sister
13 months
elder sister
Johanna Elisabeth Zielschot
Birth: July 17, 1859 28 24Nld. Amsterdam
Death: September 7, 1859Nld. Amsterdam
17 months
elder brother
16 months
elder brother
2 years
elder sister
4 years
elder sister
3 years
elder brother
2 years
herself
3 years
younger brother

Registratie Bevolkingsregister

Petronella Johanna

Registratie Bevolkingsregister

Petronella Catharina

Name

Of dit is een verkeerde invulling van een klerk bij het bevolkingsregister, of dit is een nog onbekend tweelingzuster.

BirthDe geboorte van Petronella Johanna Zielschot dd. 22-8-1873De geboorte van Petronella Johanna Zielschot dd. 22-8-1873
Format: image/jpeg
Image dimensions: 4,926 × 4,036 pixels
File size: 1,639 KB
Type: Certificate
Registratie BevolkingsregisterRegistratie bevolkingsregister van het gezin Zielschot-van Zutphen dd. Maart 1872Registratie bevolkingsregister van het gezin Zielschot-van Zutphen dd. Maart 1872
Format: image/jpeg
Image dimensions: 5,826 × 4,151 pixels
File size: 3,555 KB
Type: Document
Registratie BevolkingsregisterRegistratie bevolkingsregister van het gezin Zielschot-van Zutphen periode 1877-1881Registratie bevolkingsregister van het gezin Zielschot-van Zutphen periode 1877-1881
Format: image/jpeg
Image dimensions: 5,992 × 4,031 pixels
File size: 3,413 KB
Type: Document