Het archief en de genealogie van Gemen

Anna Vetkoper1718

Name
Anna Vetkoper
Given names
Anna
Surname
Vetkoper
Also known as
Anna Vetkooper
Birth 1718
Baptism November 23, 1718
Religion: Nederlands hervormd
Deathyes

Family with parents - View this family
father
mother
Marriage:
elder brother
Johannes Vetkoper
Birth: 1717Haarlem, Noord-Holland, Nederland
Baptism: August 20, 1717Haarlem, Noord-Holland, Nederland
Death:
2 years
herself
Anna Vetkoper
Birth: 1718Haarlem, Noord-Holland, Nederland
Baptism: November 23, 1718Haarlem, Noord-Holland, Nederland
Death:

BaptismDoop Anna VetkoperDoop Anna Vetkoper
Format: image/jpeg
Image dimensions: 1,974 × 2,824 pixels
File size: 755 KB
Type: Certificate