Het archief en de genealogie van Gemen

Arendt van GemenAge: 81 years15001581

Name
Arendt van Gemen
Given names
Arendt
Surname
Gemen
Also known as
Arnt van Ghemen

Arend van Gemen

Name
Arend van Gemen
Given names
Arend
Surname
Gemen

Arndt von Gemen

Name
Arndt von Gemen
Given names
Arndt
Surname
Gemen

Arend Genum

Name
Arend Genum
Given names
Arend
Surname
Genum

Arendt Jansen van Gemen

Name
Arendt Jansen van Gemen
Given names
Arendt Jansen
Surname
Gemen
Birth after 1500
Birthyes

MarriageLutgera van Keppel tot 't LoonView this family
yes

Birth of a daughter
#1
Johanna van Gemen

Birth of a son
#2
Johan van Gemen

Death of a fatherJohann von Gemen
before 1526 (Age 26 years)

Marriage of a childJohan van GemenHilliken NagelsView this family
July 15, 1536 (Age 36 years)
Oorkonde
Schuldbekentenis
August 14, 1537 (Age 37 years)

Aanbevelingsbrief voor stadhouder en hof van Gelre
van de Gravin-weduwe van Bentheim-Steinfurt voor Arnt van Ghemen
December 17, 1556 (Age 56 years)
Death of a sonJohan van Gemen
between 1557 and 1559 (Age 57 years)

Regest
Missive van het hof van Gelre
October 2, 1560 (Age 60 years)
Regest December 19, 1564 (Age 64 years)

Death of a wifeLutgera van Keppel tot 't Loon
between 1570 and 1571 (Age 70 years)

Regest
van het hof van Gelre
November 6, 1570 (Age 70 years)
Death 1581 (Age 81 years)
Deathyes

Family with parents - View this family
father
mother
Marriage:
himself
brother
Family with Lutgera van Keppel tot 't Loon - View this family
himself
wife
Marriage:
son
daughter

OorkondeAkte van onderpand van erven in Veldhusen door Arend van Ghemen en zijn vrouw Lutgert van Keppel dd. 14-8-1537Akte van onderpand van erven in Veldhusen door Arend van Ghemen en zijn vrouw Lutgert van Keppel dd. 14-8-1537
Format: image/jpeg
Image dimensions: 4,896 × 3,264 pixels
File size: 5,014 KB
Type: Certificate
Aanbevelingsbrief voor stadhouder en hof van GelreVan de gravin-weduwe van Benthem aan Stadhouder en Hof (van Gelre) ter aanbeveling van Arnt van Ghemen, brenger dezer dd. 17-2-1556Van de gravin-weduwe van Benthem aan Stadhouder en Hof (van Gelre) ter aanbeveling van Arnt van Ghemen, brenger dezer dd. 17-2-1556
Format: image/jpeg
Image dimensions: 4,128 × 6,080 pixels
File size: 3,233 KB
Type: Document
RegestBetreffende de door Arnt van Gemen en Johan van Dulman opgerichtte maatschap dd. 19-12-1564
Format: application/pdf
File size: 10,347 KB
Type: Document