Het archief en de genealogie van Gemen

Bernardus van Loghem

Name
Bernardus van Loghem
Given names
Bernardus
Surname
Loghem
Also known as
Bernardus van Lochem

Barend van Lochem

Name
Barend van Lochem
Given names
Barend
Surname
Lochem
Family with Geertruij van Ghemen - View this family
himself
wife
son
Dirk van Lochem
Birth: August 17, 1778 27Haarlem, Noord-Holland, Nederland
Baptism: August 23, 1778 27Haarlem, Noord-Holland, Nederland
Death:
-16 months
daughter
Cornelia Catharina van Lochem
Birth: April 17, 1777 26Haarlem, Noord-Holland, Nederland
Baptism: April 23, 1777 26Haarlem, Noord-Holland, Nederland
Death:
7 years
son
Cornelis van Lochem
Birth: February 16, 1784 33Haarlem, Noord-Holland, Nederland
Christening: February 18, 1784 33Haarlem, Noord-Holland, Nederland
Death:
5 years
son
Willem van Loghem
Birth: January 24, 1789 38Haarlem, Noord-Holland, Nederland
Christening: January 25, 1789 38Haarlem, Noord-Holland, Nederland
Death:

Getuige bij doopDe doop van Trijntje Semé dd. 25-12-1783De doop van Trijntje Semé dd. 25-12-1783
Format: image/jpeg
Image dimensions: 1,990 × 2,809 pixels
File size: 713 KB
Type: Certificate