Het Archief van Gemen

Goodaard van GemenAge: 58 years17101768

Name
Goodaard van Gemen
Given names
Goodaard
Surname
Gemen (Gemen, van)

Godert van Gemen

Name
Godert van Gemen
Given names
Godert
Surname
Gemen (Gemen, van)
Also known as
Godert van Geemen
Also known as
Godart van Gemen

Godort van Gemen

Name
Godort van Gemen
Given names
Godort
Surname
Gemen (Gemen, van)
Birth 1710 20
Baptism February 23, 1710
Religion: Nederlands hervormd
Birth of a sisterGeertruijd van Gemen
1711 (Age 12 months)
Baptism of a sisterGeertruijd van Gemen
July 22, 1711 (Age 18 months)
Religion: Nederlands hervormd
Birth of a brotherCornelis van Gemen
1713 (Age 3 years)
Baptism of a brotherCornelis van Gemen
March 22, 1713 (Age 3 years)
Religion: Nederlands hervormd
Birth of a sisterGeertruij van Gemen
1715 (Age 5 years)
Baptism of a sisterGeertruij van Gemen
March 10, 1715 (Age 5 years)
Religion: Nederlands hervormd
Birth of a sisterMaria van Gemen
1717 (Age 7 years)
Baptism of a sisterMaria van Gemen
March 24, 1717 (Age 7 years)
Religion: Nederlands hervormd
Birth of a brotherJohannes van Gemen
1718 (Age 8 years)
Baptism of a brotherJohannes van Gemen
June 29, 1718 (Age 8 years)
Religion: Nederlands hervormd
Birth of a brotherJoannes van Gemen
1719 (Age 9 years)
Baptism of a brotherJoannes van Gemen
August 13, 1719 (Age 9 years)
Religion: Nederlands hervormd
BaptismJohannes de Krijger
July 13, 1735 (Age 25 years)
Birth of a son
#1
Cornelis van Gemen
calculated 1739 (Age 29 years)
Christening of a sonCornelis van Gemen
August 16, 1739 (Age 29 years)
Notariele akte
Notariele akte
November 18, 1742 (Age 32 years)
Onroerend goed bezit March 7, 1743 (Age 33 years)
Birth of a son
#2
Hermanus van Gemen
about February 1744 (Age 34 years)
Christening of a sonHermanus van Gemen
March 1, 1744 (Age 34 years)
Religion: Nederduits gereformeerd
Burial of a sonHermanus van Gemen
June 11, 1744 (Age 34 years)
Death of a sonHermanus van Gemen
July 1744 (Age 34 years)
Burial of a sonHermanus van Gemen
July 10, 1744 (Age 34 years)
Religion: Nederduits gereformeerd
Note:

Twijfelachtig. In dit document wordt de voornaam van de overledene niet genoemd. Document nr. NL-WdRHCRL_W142_00_00470_000_000087 noemt expliciet Hermanus, zoon van Godart als overledene op 11 juni. In theorie is het mogelijk dat een ander kind van Godart op 11 juli wordt begraven, of zelfs, dat een andere Godart van Gemen wordt bedoeld en deze begrafenis niet Hermanus betreft.

Birth of a son
#3
Harmanis van Gemen
about April 1745 (Age 35 years)
Death of a sonHarmanis van Gemen
1745 (Age 35 years)
Christening of a sonHarmanis van Gemen
April 18, 1745 (Age 35 years)
Religion: Nederduits gereformeerd
Burial of a sonHarmanis van Gemen
August 18, 1745 (Age 35 years)
Birth of a son
#4
Harmanis van Gemen
about September 1746 (Age 36 years)
Christening of a sonHarmanis van Gemen
September 30, 1746 (Age 36 years)
Religion: Nederduits gereformeerd
Birth of a son
#5
Godert van Gemen
about March 1748 (Age 38 years)

Death of a childvan Gemen
1748 (Age 38 years)
Death of a sonGodert van Gemen
1748 (Age 38 years)
Christening of a sonGodert van Gemen
March 10, 1748 (Age 38 years)
Religion: Nederduits gereformeerd
Burial of a childvan Gemen
April 1, 1748 (Age 38 years)
Religion: Nederduits gereformeerd
Burial of a sonGodert van Gemen
April 1, 1748 (Age 38 years)
Birth of a daughter
#6
Antonia van Geemen
about July 1749 (Age 39 years)
Christening of a daughterAntonia van Geemen
July 16, 1749 (Age 39 years)
Birth of a son
#7
Harmanis van Gemen
about February 1751 (Age 41 years)
Christening of a sonHarmanis van Gemen
February 17, 1751 (Age 41 years)
Religion: Nederduits gereformeerd
Residence November 29, 1753 (Age 43 years)
Address: Hofstraat
Death of a childn.n. van Gemen
about February 1755 (Age 45 years)

Burial of a childn.n. van Gemen
February 5, 1755 (Age 45 years)
Burial of a childn.n. van Gemen
February 6, 1755 (Age 45 years)
Getuigenis in notariele akte
Getuigenis in notariele akte
May 12, 1758 (Age 48 years)
Death of a wifeCornelia van Bronkhorst
1762 (Age 52 years)

Burial of a wifeCornelia van Bronkhorst
December 7, 1762 (Age 52 years)

Death 1768 (Age 58 years)
Burial June 16, 1768 (Age 58 years)
Religion: Nederduits gereformeerd
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage:
himself
2 years
younger sister
3 years
younger brother
3 years
younger sister
3 years
younger sister
2 years
younger brother
2 years
younger brother
Family with Cornelia van Bronkhorst - View this family
himself
wife
child
son
Cornelis van Gemen
Birth: calculated 1739 29Woerden, Nederland
Death: June 1, 1776Batavia, Java
5 years
son
15 months
son
Harmanis van Gemen
Birth: about April 1745 35Woerden, Nederland
Death: 1745Woerden, Nederland
18 months
son
19 months
son
17 months
daughter
20 months
son
child

BaptismDoop Godert van GemenDoop Godert van Gemen
Format: image/jpeg
Image dimensions: 1,904 × 2,900 pixels
File size: 738 KB
Type: Certificate
Onroerend goed bezitNL-WdRHCRL_AR_W017_58_0064.jpg
NL-WdRHCRL_AR_W017_58_0064.jpg
Format: image/jpeg
Image dimensions: 669 × 2,000 pixels
File size: 285 KB
Type: Certificate
ResidenceNL-WdRHCRL_AR_W017_60_0086.jpg
NL-WdRHCRL_AR_W017_60_0086.jpg
Format: image/jpeg
Image dimensions: 679 × 2,000 pixels
File size: 276 KB
Type: Certificate
Getuigenis in notariele akteNL-WdRHCRL_AR_W054_8655_0059.jpg
NL-WdRHCRL_AR_W054_8655_0059.jpg
Format: image/jpeg
Image dimensions: 1,000 × 1,787 pixels
File size: 371 KB
Type: Certificate
BurialBegrafenis van Goder van Gemen dd. 16-6-1768Begrafenis van Goder van Gemen dd. 16-6-1768
Format: image/jpeg
Image dimensions: 4,868 × 3,759 pixels
File size: 4,927 KB
Type: Document
Media objecthandtekening Godert van Gemen
Format: image/bmp
Image dimensions: 299 × 84 pixels
File size: 99 KB