Het Archief van Gemen

Godert van GemenAge: 17481748

Name
Godert van Gemen
Given names
Godert
Surname
Gemen (Gemen, van)
Also known as
Godert van Geemen
Birth about March 1748 38

Christening March 10, 1748
Religion: Nederduits gereformeerd
Citation details: DTB Dopen Woerden NH dopen, Woerden, archief W020, inventarisnummer 7, 10 maart 1748, folio 431
Text:

Getuige: Dirkije van Bronkhorst

Quality of data: primary evidence
Death of a siblingOnbekend van Gemen
1748 (on the date of death)
Burial of a siblingOnbekend van Gemen
April 1, 1748 (Age 31 days)
Religion: Nederduits gereformeerd
Citation details: DTB Begraven Woerden NH begraven, Woerden, archief W142, inventarisnummer 470, 1 april 1748, folio 95
Quality of data: primary evidence
Death 1748
Burial April 1, 1748 (Age 31 days)
Citation details: DTB Begraven Woerden CIV begraven, Woerden, archief W055-a, inventarisnummer 5, 1 april 1748, folio 1
Quality of data: primary evidence
Family with parents - View this family
father
mother
sibling
elder brother
5 years
elder brother
15 months
elder brother
18 months
elder brother
19 months
himself
17 months
younger sister
20 months
younger brother
sibling

ChristeningUtrechts Archief
Citation details: DTB Dopen Woerden NH dopen, Woerden, archief W020, inventarisnummer 7, 10 maart 1748, folio 431
Text:

Getuige: Dirkije van Bronkhorst

Quality of data: primary evidence
BurialUtrechts Archief
Citation details: DTB Begraven Woerden CIV begraven, Woerden, archief W055-a, inventarisnummer 5, 1 april 1748, folio 1
Quality of data: primary evidence
ChristeningDoop Godert van GemenDoop Godert van Gemen
Format: image/jpeg
Image dimensions: 3,786 × 2,385 pixels
File size: 2,435 KB
Type: Certificate
BurialNL-WdRHCRL_W055_0a_00005_000_000004.jpg
NL-WdRHCRL_W055_0a_00005_000_000004.jpg
Format: image/jpeg
Image dimensions: 465 × 684 pixels
File size: 45 KB
Type: Certificate