Het archief en de genealogie van Gemen

Goswin von Raesfeld1479

Name
Goswin von Raesfeld
Given names
Goswin
Surname
Raesfeld
Also known as
Goeswyn van Raetzfelt
Also known as
Goswyn van Raisfelde
Birth before 1479 51 43

Birth of a brotherArndt von Raesfeld
1479
Birth of a brotherBitter von Raesfeld
1480 (Age 12 months)

Birth of a brotherArnold von Raesfeld
1480 (Age 12 months)

Death of a maternal grandmotherAgnes van Cuylenburg
March 30, 1481 (Age 2 years)

Everwyn, graaf van Bentheim, heer te Steinfurt, beloofd zijn zwager Johan, graaf te Holstein en Schouwenburg, de helft van de gemeenschappelijk aan ridder Goswin von Raesfeld verkochtte rente te zullen betalen
Regest
December 18, 1493 (Age 14 years)

Goswyn van Raisfelde, Ridder, geeft Everwyn graaf van Benthem en heer te Steynforde en Johann graaf te Holsteyn en Schomburch heer te Ghemen, het doorverkooprecht van een rente uit diverse hoven.
Regest
December 18, 1493 (Age 14 years)

Death of a motherBertha Odilia van Homoet
September 25, 1494 (Age 15 years)
Death of a fatherGoswin von Raesfeld
April 4, 1503 (Age 24 years)

Death of a brotherJohan von Raesfeld zu Ostendorf
1522 (Age 43 years)
Death of a brotherBitter von Raesfeld
1524 (Age 45 years)

Death of a sisterMargarethe von Raesfeld
1526 (Age 47 years)

Death of a sisterAnna von Raesfeld
May 28, 1532 (Age 53 years)

Death of a brotherGosen von Raesfeld
1540 (Age 61 years)

Death of a brotherArndt von Raesfeld
1560 (Age 81 years)

Death of a brotherArnold von Raesfeld
1560 (Age 81 years)

Deathyes

Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: February 20, 1461
4 years
elder brother
6 years
elder brother
3 years
elder sister
4 years
elder sister
2 years
elder sister
5 years
himself
1 year
twin brother
2 years
younger brother
1 year
younger brother
brother