Het Archief van Gemen

Wiegjemoet van GemenAge: 56 years16911748

Name
Wiegjemoet van Gemen
Given names
Wiegjemoet
Surname
Gemen (Gemen, van)
Also known as
Wiegjemoet van Geemen
Also known as
Wichemoetjen van Geemen

Wijgmoed van Geemen

Name
Wijgmoed van Geemen
Given names
Wijgmoed
Surname
Geemen (Geemen, van)

Wichemoetjen van Gemen

Name
Wichemoetjen van Gemen
Given names
Wichemoetjen
Surname
Gemen (Gemen, van)

Wigje van Gemen

Name
Wigje van Gemen
Given names
Wigje
Surname
Gemen (Gemen, van)

Wiegjemoet van Gemen

Name
Wiegjemoet van Gemen
Given names
Wiegjemoet
Surname
Gemen (Gemen, van)
Birth about August 1691
Address: De Straat
Christening August 16, 1691
Citation details: DTB Dopen Bunschoten, archief 45, inventarisnummer 93, 16 augustus 1691, folio 67
Quality of data: primary evidence
Death of a fatherJacobus van Gemen
before 1705 (Age 13 years)
Death of a motherElisabeth Saab
after 1705 (Age 13 years)
Marriage bannsJacob KluijverView this family
October 31, 1733 (Age 42 years)
MarriageJacob KluijverView this family
November 15, 1733 (Age 42 years)
Citation details: Pag. 85
Quality of data: primary evidence
Getuige bij doop September 26, 1734 (Age 43 years)
Cause: Doop van Rijntje Cluiver 26-9-1734
Citation details: 45.96 Bunschoten NH Dopen, 1713-1754, Trouwen, 1728-1755 Pag. 35
Text:

De doop van Rijntje Cluijver, zoon van Cornelis Cluijver en Willemina van de Waldereng

Quality of data: primary evidence
Getuige bij doop
Getuige bij de doop van Gozen Kluijver, zoon van Cornelis Kluijver en Willemina van de Waldereng (Nederduits Gereformeerd)
August 11, 1737 (Age 46 years)
Citation details: DTB Dopen Bunschoten, archief 45, inventarisnummer 96, 11 augustus 1737, folio 42
Quality of data: primary evidence
Getuige bij doop June 12, 1740 (Age 48 years)
Citation details: 45.96 Bunschoten NH Dopen, 1713-1754, Trouwen, 1728-1755, pag. 48
Text:

doop van Dimmertje Cluijver, dochter van Cornelis Cluijver en Willemina Waldering. (Nederduits gereformeerd)

Quality of data: primary evidence
Death of SpouseJacob KluijverView this family

Death before 1748 (Age 56 years)

Citation details: Pag. 97
Quality of data: secondary evidence
Religion
Nederduits gereformeerd

Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: April 24, 1687NL. Bunschoten
19 months
elder sister
14 months
elder brother
3 years
herself
Family with Jacob Kluijver - View this family
husband
herself
Marriage: November 15, 1733NL. Bunschoten
Jacob Kluijver + Maria Coopman - View this family
husband
husband’s wife
Marriage: September 8, 1748NL. Bunschoten

ChristeningUtrechts Archief
Citation details: DTB Dopen Bunschoten, archief 45, inventarisnummer 93, 16 augustus 1691, folio 67
Quality of data: primary evidence
MarriageUtrechts Archief, 45.96 Bunschoten NH Dopen, 1713-1754, Trouwen, 1728-1755
Citation details: Pag. 85
Quality of data: primary evidence
Getuige bij doopUtrechts Archief
Citation details: 45.96 Bunschoten NH Dopen, 1713-1754, Trouwen, 1728-1755 Pag. 35
Text:

De doop van Rijntje Cluijver, zoon van Cornelis Cluijver en Willemina van de Waldereng

Quality of data: primary evidence
Getuige bij doopUtrechts Archief
Citation details: DTB Dopen Bunschoten, archief 45, inventarisnummer 96, 11 augustus 1737, folio 42
Quality of data: primary evidence
Getuige bij doopUtrechts Archief
Citation details: 45.96 Bunschoten NH Dopen, 1713-1754, Trouwen, 1728-1755, pag. 48
Text:

doop van Dimmertje Cluijver, dochter van Cornelis Cluijver en Willemina Waldering. (Nederduits gereformeerd)

Quality of data: primary evidence
DeathUtrechts Archief, 45.96 Bunschoten NH Dopen, 1713-1754, Trouwen, 1728-1755
Citation details: Pag. 97
Quality of data: secondary evidence
ChristeningDoop Wichemoetjen van GeemenDoop Wichemoetjen van Geemen
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,599 × 3,746 pixels
File size: 2,968 KB
Type: Certificate
MarriageHuwelijk van Jacob Kluijver en Wiegjemoet van GemenHuwelijk van Jacob Kluijver en Wiegjemoet van Gemen
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,460 × 3,773 pixels
File size: 2,963 KB
Getuige bij doopDoop van Ijtje van Gemen en Rijntje CluiverDoop van Ijtje van Gemen en Rijntje Cluiver
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,515 × 3,770 pixels
File size: 2,986 KB
Type: Certificate
Getuige bij doopDoop Ijtje van Geemen, Gozen Kluijver en Lambert MeijnszDoop Ijtje van Geemen, Gozen Kluijver en Lambert Meijnsz
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,524 × 3,778 pixels
File size: 2,982 KB
Type: Certificate
Getuige bij doopDoop van Dimmertje CluijverDoop van Dimmertje Cluijver
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,535 × 3,779 pixels
File size: 3,048 KB