Het archief en de genealogie van Gemen

Johann von GemenAge: 41 years13251366

Name
Johann von Gemen
Given names
Johann
Surname
Gemen
Also known as
Johann de Gemene
Note: 1345-Herr von Gemen, knappe
Birth 1325 30

Death of a maternal grandfatherDietrich von Mörmter
1339 (Age 14 years)

Birth of a brotherHerman von Gemen
1344 (Age 19 years)
Death of a fatherHeinrich von Gemen
1345 (Age 20 years)

Benoeming tot gevolmachtigde March 17, 1345 (Age 20 years)

Ruilen van horigen
Regest
April 24, 1345 (Age 20 years)

Overeenkomst over het goed Broderins te Wirte
Regest
September 1, 1348 (Age 23 years)

Koop van het halve goed Broderins zu Wirte September 1, 1348 (Age 23 years)

MarriageBeatrix van SobbeView this family
1350 (Age 25 years)

Birth of a daughter
#1
Catharina von Gemen
1350 (Age 25 years)

Borgdtelling voor schuld aan Johannes de Gemene November 18, 1352 (Age 27 years)

Verkrijging van het recht tot doorverkoop van diverse goederen April 14, 1353 (Age 28 years)

Birth of a son
#2
Herman von Gemen
1355 (Age 30 years)
Schadeloosstelling voor borg December 20, 1356 (Age 31 years)

Death of a motherElisabeth von Mormter
after 1359 (Age 34 years)

Betreffende een leen van Raesfeld
Johann Herrn zu Gemene zal gevraagd worden borg te staan
January 29, 1360 (Age 35 years)

EventBitter von Raesfeld und Ostendorf
January 29, 1360 (Age 35 years)

Death January 18, 1366 (Age 41 years)

Family with parents - View this family
father
mother
Marriage:
himself
20 years
younger brother
Family with Beatrix van Sobbe - View this family
himself
wife
Marriage: 1350
1 year
daughter
6 years
son
Herman von Gemen
Birth: 1355 30 30Anholt, Duitsland
Death: 1399Gemen, Borken, Noordrijn-Westfalen, Duitsland
son

Name

1345-Herr von Gemen, knappe