Het archief en de genealogie van Gemen

Zegel Joest van Gemen-Praefstinck 1533

Jost von GemenAge: 60 years15001560

Name
Jost von Gemen
Given names
Jost
Surname
Gemen (Gemen, von)
Also known as
Probsting
Also known as
Praefstinck
Also known as
Jodocus van Ghemen

Joest van Gemen

Name
Joest van Gemen
Given names
Joest
Surname
Gemen (Gemen, van)
Date
1533
Also known as
Praefstinck

Jost van Gemen

Name
Jost van Gemen
Given names
Jost
Surname
Gemen (Gemen, van)
Also known as
Praestinck
Also known as
Provestynck
Birth 1500
MarriageHenrica van AeswijnView this family
yes

MarriageAnthonia van Honnepell van der EmpellView this family
yes

Belening January 22, 1533 (Age 33 years)
Ontvangst schuldbekentenis
Oesswailt, graaf van den Berghe, heer van den Bylandt, Hedell, Homoit en tot Wysch, en zijn vrouw Elizabeth erkennen schuldig te zijn aan Jost van Gemen gend. Provestynck 1000 rijnsche guldens.
1544 (Age 44 years)

Regest August 28, 1548 (Age 48 years)

Death of a wifeHenrica van Aeswijn
after 1549 (Age 49 years)

Regest
Missive van het hof van Gelre
April 22, 1550 (Age 50 years)
Getuige bij huwelijk October 29, 1553 (Age 53 years)

Death of SpouseAnthonia van Honnepell van der EmpellView this family

Death September 11, 1560 (Age 60 years)

Family with parents - View this family
father
Marriage:
himself
Family with Henrica van Aeswijn - View this family
himself
wife
Marriage:
Family with Anthonia van Honnepell van der Empell - View this family
himself
wife
Marriage:
Wylhelm Wylick to der Rossouwe, van + Anthonia van Honnepell van der Empell - View this family
wife’s husband
wife
Marriage:

BeleningJoest van Gemen anders Praefstinck, als momber en volmagtig leenheer... dd. 22-1-1533Joest van Gemen anders Praefstinck, als momber en volmagtig leenheer... dd. 22-1-1533
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,560 × 1,920 pixels
File size: 1,368 KB
Type: Certificate
Ontvangst schuldbekentenisOesswailt, graaf van den Berghe, heer van den Bylandt, Hedell, Homoit en tot Wysch, en zijn vrouw Elizabeth erkennen schuldig te zijn aan Jost van Gemen gend. Provestynck 1000 rijnsche guldens. dd. 1544Oesswailt, graaf van den Berghe, heer van den Bylandt, Hedell, Homoit en tot Wysch, en zijn vrouw Elizabeth erkennen schuldig te zijn aan Jost van Gemen gend. Provestynck 1000 rijnsche guldens. dd. 1544
Format: image/jpeg
Image dimensions: 4,320 × 4,864 pixels
File size: 4,029 KB
Type: Certificate
RegestMissive van den stadhouder aan den ambtman Claes Vijgh met last om aan Joest van Gemen gen. Praestine de verklaring op het vonnis in questie zoo spoedig mogelijk te doen wedervaren dd. 28-8-1548Missive van den stadhouder aan den ambtman Claes Vijgh met last om aan Joest van Gemen gen. Praestine de verklaring op het vonnis in questie zoo spoedig mogelijk te doen wedervaren dd. 28-8-1548
Format: image/jpeg
Image dimensions: 3,696 × 3,008 pixels
File size: 1,749 KB
Type: Document
DeathFragment van een grafplaat van Joest van Gemen genaamd Praistink, overleden in of na 1558Fragment van een grafplaat van Joest van Gemen genaamd Praistink, overleden in of na 1558
Format: image/png
Image dimensions: 411 × 669 pixels
File size: 692 KB
Type: Photo
Media objectZegel Joest van Gemen-Praefstinck 1533Zegel Joest van Gemen-Praefstinck 1533
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,560 × 1,920 pixels
File size: 1,115 KB
Type: Certificate