Het Archief van Gemen

Volcken van Geemen1689

Name
Volcken van Geemen
Given names
Volcken
Surname
Geemen (Geemen, van)
Also known as
Volcken van Gemen

Volquen van Gemen

Name
Volquen van Gemen
Given names
Volquen
Surname
Gemen (Gemen, van)
Birth calculated 1689

Christening November 24, 1689
Citation details: DTB Dopen Bunschoten, archief 45, inventarisnummer 93, 24 november 1689, folio 64
Quality of data: primary evidence
Birth of a sisterWiegjemoet van Gemen
about August 1691 (Age 2 years)
Address: De Straat
Christening of a sisterWiegjemoet van Gemen
August 16, 1691 (Age 2 years)
Citation details: DTB Dopen Bunschoten, archief 45, inventarisnummer 93, 16 augustus 1691, folio 67
Quality of data: primary evidence
Death of a fatherJacobus van Gemen
before 1705 (Age 16 years)
Death of a motherElisabeth Saab
after 1705 (Age 16 years)
Occupation
Schepen van Bunschoten
April 15, 1723 (Age 34 years)
Marriage of a siblingJacob KluijverWiegjemoet van GemenView this family
November 15, 1733 (Age 44 years)
Citation details: Pag. 85
Quality of data: primary evidence
Death of a sisterWiegjemoet van Gemen
before 1748 (Age 59 years)

Citation details: Pag. 97
Quality of data: secondary evidence
Genoemd May 29, 1750 (Age 61 years)
Note:

Volquen wordt genoemd in een boedelscheiding:

boedelscheiding na overlijden Jurrianus KOenen: 29-05-1750 S. van Brinckesteyn AT 030b0012 Huys op Spakenburg in den hoek, genaamd Het Clooster; Huys en hofstNL. op Spakenburg aen de oostsijde met zijn berg en karnmolen met een grashof daar achter; Een huys ten suyden daarnaast; 13 Dammaten lands aen 4 kampen in Bikkers polre; 3½ Dammatenin de noorder polre, idem 3½ dammaten; idem 6 dammaten; 1 3/4 Dammaten lands naast de voorzijde; 5 Dammaten lands aen 2 kampen; 't Veen achter den hof van Volquen van Gemen; 4 Dammaten lands in de polre achter de huysinge van de erven van Claas Bakker; Een kamp van 4 dammaten lands in de noorder polre; 2 Dammaten in de noorder polre; Een grashof in Bikkers polre; 3½ dammaten over de nieuwe weg. Erfgenamen, 2 minderjarige kinderen: Metje Coenen en Wouter Coenen. Voogden: Coenraad Coenen, bloedoom; Rijkert van Kalteren, neef

Deathyes

Religion
Nederduits gereformeerd

ChristeningUtrechts Archief
Citation details: DTB Dopen Bunschoten, archief 45, inventarisnummer 93, 24 november 1689, folio 64
Quality of data: primary evidence
Genoemd

Volquen wordt genoemd in een boedelscheiding:

boedelscheiding na overlijden Jurrianus KOenen: 29-05-1750 S. van Brinckesteyn AT 030b0012 Huys op Spakenburg in den hoek, genaamd Het Clooster; Huys en hofstNL. op Spakenburg aen de oostsijde met zijn berg en karnmolen met een grashof daar achter; Een huys ten suyden daarnaast; 13 Dammaten lands aen 4 kampen in Bikkers polre; 3½ Dammatenin de noorder polre, idem 3½ dammaten; idem 6 dammaten; 1 3/4 Dammaten lands naast de voorzijde; 5 Dammaten lands aen 2 kampen; 't Veen achter den hof van Volquen van Gemen; 4 Dammaten lands in de polre achter de huysinge van de erven van Claas Bakker; Een kamp van 4 dammaten lands in de noorder polre; 2 Dammaten in de noorder polre; Een grashof in Bikkers polre; 3½ dammaten over de nieuwe weg. Erfgenamen, 2 minderjarige kinderen: Metje Coenen en Wouter Coenen. Voogden: Coenraad Coenen, bloedoom; Rijkert van Kalteren, neef

ChristeningDoop Volcken van GeemenDoop Volcken van Geemen
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,597 × 3,743 pixels
File size: 2,971 KB
Type: Certificate