Archief en genealogie van Gemen

Frans Hermensz van GemenAge: 78 years16301708

Name
Frans Hermensz van Gemen
Given names
Frans Hermensz
Surname
Gemen (Gemen, van)
Also known as
Frans Harmansz van Gemen

Frantz Hermenssen van Geemen

Name
Frantz Hermenssen van Geemen
Given names
Frantz Hermenssen
Surname
Geemen (Geemen, van)

Frants Hermansz van Geemen

Name
Frants Hermansz van Geemen
Given names
Frants Hermansz
Surname
Geemen (Geemen, van)

Francois van Geemen

Name
Francois van Geemen
Given names
Francois
Surname
Geemen (Geemen, van)
Birth 1630
Birth of a daughter
#1
Elisabeth van Gemen
about March 1660 (Age 30 years)

Occupation
Linnenwever (Meester)

Christening of a daughterElisabeth van Gemen
April 2, 1660 (Age 30 years)
Religion: Evangelisch Luthers
Death of a daughterElisabeth van Gemen
estimated 1662 (Age 32 years)

MarriageSara Abrahamz MarouwView this family
1665 (Age 35 years)

Birth of a daughter
#2
Elisabeth van “Lijsebeth” Gemen
1666 (Age 36 years)
Birth of a son
#3
Johannes van Gemen
about February 1677 (Age 47 years)

Death of a sonJohannes van Gemen
February 1677 (Age 47 years)
Christening of a sonJohannes van Gemen
February 11, 1677 (Age 47 years)
Religion: Evangelisch-Luthers
Benoeming tot voogd
Benoeming van Frans Harmansz van Gemen tot voogd in het testament van Jan Beetsel en Maria Everts
October 3, 1680 (Age 50 years)
Address: Oudegracht
Death of a wifeSara Abrahamz Marouw
December 15, 1686 (Age 56 years)
Burial of a wifeSara Abrahamz Marouw
December 27, 1686 (Age 56 years)
Marriage of a childJacobus LasreElisabeth van “Lijsebeth” GemenView this family
Type: Religious marriage
November 23, 1687 (Age 57 years)
Religion: Nederduits gereformeerd
Religious marriageEngeltje HobokenView this family
February 22, 1688 (Age 58 years)

Address: Utrecht, Dom kerk
Note: Dat Jacobus Lasre hier als zwager van de bruidegom wordt genoemd, zet diverse identiteiten op losse schroeven, daar Jacobus bekend is als schoonzoon van Frans....
Koop en verkoop onroerend goed
Notariele akte
May 26, 1689 (Age 59 years)
Address: Onroerend goed: helfte van huysinge en hoff; Houdtplaets Belendingen: boven: Johan Ooscinck, notaris en procureur beneden: Jan Brantss
ChristeningFrancois Lasre
January 1, 1692 (Age 62 years)
Getuige bij doop
De doop van Francois Lasre
January 1, 1692 (Age 62 years)
Getuige bij doop
De doop van Abraham Lasre
January 10, 1694 (Age 64 years)
Getuige bij doop
De doop van Sara Lasre
March 3, 1697 (Age 67 years)
Property
Overdracht huis
October 30, 1699 (Age 69 years)
Procuratie
Overdracht huis
October 30, 1699 (Age 69 years)
Death 1708 (Age 78 years)

Burial April 3, 1708 (Age 78 years)
Religion: Nederduits gereformeerd
Note: Identiteit Frans van Gemen niet bewezen, twijfelachtig
Family with Sara Abrahamz Marouw - View this family
himself
wife
Marriage: 1665
-5 years
daughter
7 years
daughter
11 years
son
son
Family with Engeltje Hoboken - View this family
himself
wife
Marriage: February 22, 1688

Marriage

Dat Jacobus Lasre hier als zwager van de bruidegom wordt genoemd, zet diverse identiteiten op losse schroeven, daar Jacobus bekend is als schoonzoon van Frans....

Burial

Identiteit Frans van Gemen niet bewezen, twijfelachtig

Benoeming tot voogdBenoeming van Frans Harmansz van Gemen (1630-1708)tot voogd in het testament van Jan Beetsel en Maria Everts dd. 3-10-1680Benoeming van Frans Harmansz van Gemen (1630-1708)tot voogd in het testament van Jan Beetsel en Maria Everts dd. 3-10-1680
Format: image/jpeg
Image dimensions: 1,654 × 7,017 pixels
File size: 1,180 KB
Type: Certificate
MarriageHet huwelijk van Frans van Gemen en Engeltje van Hoboken dd. 22-2-1688Het huwelijk van Frans van Gemen en Engeltje van Hoboken dd. 22-2-1688
Format: image/jpeg
Image dimensions: 4,947 × 3,766 pixels
File size: 4,581 KB
Koop en verkoop onroerend goedFrans Hermenss van Ghemen assisteert bij de aankoop van onroerend goed dd. 26-5-1689
Format: application/pdf
File size: 116 KB
Type: Certificate
Getuige bij doopDe doop van Francois lasre dd. 1-1-1692De doop van Francois lasre dd. 1-1-1692
Format: image/jpeg
Image dimensions: 3,924 × 2,468 pixels
File size: 2,752 KB
Type: Certificate
Getuige bij doopDe doop van Abraham Lasre dd. 10-1-1694De doop van Abraham Lasre dd. 10-1-1694
Format: image/jpeg
Image dimensions: 3,969 × 2,462 pixels
File size: 3,476 KB
Type: Certificate
Getuige bij doopDe doop van Sara Lasre 3-3-1697De doop van Sara Lasre 3-3-1697
Format: image/jpeg
Image dimensions: 3,912 × 2,461 pixels
File size: 2,920 KB
Type: Certificate
PropertyU125a001113.PNG
U125a001113.PNG
Format: image/png
Image dimensions: 668 × 571 pixels
File size: 33 KB
Type: Certificate
Property
U125a001113.pdf
Format: application/pdf
File size: 96 KB
Type: Certificate
ProcuratieMachtiging van Frans Hermensz van Gemen, Hermanus van Gemen en Jacob Lasree voor de verkoop van een huis dd. 30-10-1699
Format: application/pdf
File size: 250 KB
Type: Certificate
BurialBegraafinschrijving Frans van Ghemen dd. 16-4-1708Begraafinschrijving Frans van Ghemen dd. 16-4-1708
Format: image/jpeg
Image dimensions: 5,071 × 3,942 pixels
File size: 3,388 KB
Type: Certificate
Media objectDe begraafinschrijving van Engeltje Hoboken dd. 23-4-1717De begraafinschrijving van Engeltje Hoboken dd. 23-4-1717
Format: image/jpeg
Image dimensions: 5,017 × 3,930 pixels
File size: 3,755 KB
Type: Certificate
Highlighted image: no