Het archief en de genealogie van Gemen

Anna Johanna van GeemenAge: 75 years17641839

Name
Anna Johanna van Geemen
Given names
Anna Johanna
Surname
Geemen
Also known as
Johanna van Gemen
Birth about March 1764 31
Christening March 25, 1764
Notariele akte
Notariele akte
between 1757 and 1769
Death of a fatherBernardus van Geemen
1781 (Age 16 years)

Burial of a fatherBernardus van Geemen
January 19, 1781 (Age 16 years)
Note: In de kerk begraven, de klok werd een uur geluid en de begraafkosten bedroegen 1 gulden en 4 stuivers
Marriage bannsAdolph WoltersView this family
Type: Ondertrouw
July 7, 1786 (Age 22 years)
MarriageAdolph WoltersView this family
July 24, 1786 (Age 22 years)
Death of SpouseAdolph WoltersView this family

Probate 1786 (Age 21 years)
Burial of a motherMaria de Smidts
September 12, 1798 (Age 34 years)
Note: "Den 12 dito [september 1798] in de kerk begraven mejuff Maria de Smidts wed[uwe] van de heer Bernardus van Geemen. Een uur de klok geluid." Waarschijnlijk in de oude Matthias- of Matthijskerk
Getuige bij doop May 18, 1800 (Age 36 years)
Notariele akte
Notariele akte
1801 (Age 36 years)
Death of a husbandAdolph Wolters
October 18, 1835 (Age 71 years)

Vermelding October 18, 1835 (Age 71 years)
Death July 17, 1839 (Age 75 years)
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: April 7, 1761Utrecht, Utrecht, Nederland
1 year
elder sister
Johanna van Geemen
Birth: about March 1762 29Utrecht, Utrecht, Nederland
Christening: March 23, 1762 29Utrecht, Utrecht, Nederland
Death: June 10, 1762Utrecht, Utrecht, Nederland
2 years
herself
Anna Johanna van Geemen
Birth: about March 1764 31Utrecht, Utrecht, Nederland
Christening: March 25, 1764 31Utrecht, Utrecht, Nederland
Death: July 17, 1839NL. Warmond
Family with Adolph Wolters - View this family
husband
herself
Anna Johanna van Geemen
Birth: about March 1764 31Utrecht, Utrecht, Nederland
Christening: March 25, 1764 31Utrecht, Utrecht, Nederland
Death: July 17, 1839NL. Warmond
Marriage: July 24, 1786NL. Warmond
Adolph Wolters + Anna Wilhelmina Henriëtta de Graet - View this family
husband
husband’s wife
Marriage:

Note

Januarie 1840. De maatschappij... ontvangt van wijlen Mejuffrouw A.J. van Geemen, weduwe van den heer A. Wolters, een legaat van fl.1000,00, waarvoor uitgebreid dank wordt gezegd. Extract uit : De vriend des vaderlands, tijdschrift 1840, no. 1. pag. 75 Deze vermelding wordt nogmaals herhaald in: De vriend des vaderlands, tijdschrift 1840, no. 7. pag. 557

ChristeningDe doop van Anna Johanna van Geemen dd. 25-3-1764De doop van Anna Johanna van Geemen dd. 25-3-1764
Format: image/jpeg
Image dimensions: 5,617 × 4,197 pixels
File size: 6,411 KB
Type: Certificate
Notariele akteNL-LdnRAL_AR_506_2397_0003.jpg
NL-LdnRAL_AR_506_2397_0003.jpg
Format: image/jpeg
Image dimensions: 4,602 × 3,238 pixels
File size: 3,196 KB
Type: Certificate
Marriage bannsOndertrouw Adolph Wolters (1753-1835) en Anna Johanna van Geemen (1764-1839)Ondertrouw Adolph Wolters (1753-1835) en Anna Johanna van Geemen (1764-1839)
Format: image/jpeg
Image dimensions: 5,624 × 4,405 pixels
File size: 3,490 KB
MarriageHet huwelijk van Adolph Wolters en Johanna van Gemen dd. 24-7-1786Het huwelijk van Adolph Wolters en Johanna van Gemen dd. 24-7-1786
Format: image/jpeg
Image dimensions: 3,727 × 2,768 pixels
File size: 2,318 KB
Type: Certificate
ProbateNL-LdnRAL_AR_506_2636_0003.jpg
NL-LdnRAL_AR_506_2636_0003.jpg
Format: image/jpeg
Image dimensions: 4,602 × 3,238 pixels
File size: 3,331 KB
Type: Certificate
Getuige bij doopAnna Johanna van Geemen is getuige bij de doop van Frederika Maria Amarentia Stoelendrajer dd. 18-5-1800Anna Johanna van Geemen is getuige bij de doop van Frederika Maria Amarentia Stoelendrajer dd. 18-5-1800
Format: image/jpeg
Image dimensions: 3,699 × 2,430 pixels
File size: 2,693 KB
Type: Certificate
Notariele akteNL-LdnRAL_AR_506_2395_0003.jpg
NL-LdnRAL_AR_506_2395_0003.jpg
Format: image/jpeg
Image dimensions: 4,602 × 3,238 pixels
File size: 3,621 KB
Type: Certificate
VermeldingOverlijden Adolph Wolters (1753-1835)Overlijden Adolph Wolters (1753-1835)
Format: image/jpeg
Image dimensions: 3,599 × 2,603 pixels
File size: 1,854 KB
DeathOverlijden Anna Johanna van Geemen 17-7-1839Overlijden Anna Johanna van Geemen 17-7-1839
Format: image/jpeg
Image dimensions: 3,630 × 2,608 pixels
File size: 1,821 KB
DeathOverlijden Anna Johanna van Geemen 17-7-1839Overlijden Anna Johanna van Geemen 17-7-1839
Format: image/jpeg
Image dimensions: 3,577 × 2,761 pixels
File size: 1,842 KB