Het archief en de genealogie van Gemen

Peeter van HaaftenAge: 66 years17861853

Name
Peeter van Haaften
Given names
Peeter
Surname
Haaften
Also known as
Pieter van Haeften
Also known as
Pieter van Haften
Birth May 8, 1786 38 22
Christening May 14, 1786 (Age 6 days)
Religion: Nederlands hervormd
Note: gereformeerd
MarriagePieternella WolfraadView this family
October 7, 1813 (Age 27 years)
MarriageAaltje PelsView this family
yes

Birth of a son
#1
Willem van Haften
May 23, 1814 (Age 28 years)
Birth of a daughter
#2
Antonia van Haften
May 23, 1814 (Age 28 years)
Birth of a son
#3
Jacobus van Haften
August 9, 1819 (Age 33 years)
Birth of a son
#4
Cornelis van Haften
May 16, 1821 (Age 35 years)
Birth of a son
#5
Goossen van Haften
November 14, 1822 (Age 36 years)
Birth of a daughter
#6
Elisabeth van Haften
October 4, 1824 (Age 38 years)
Birth of a son
#7
Hermanus van Haaften
May 25, 1827 (Age 41 years)
Birth of a son
#8
Pieter van Haften
June 14, 1831 (Age 45 years)
Death of a fatherGerrit van Haaften
January 1, 1833 (Age 46 years)
Birth of a son
#9
Gerrit van Haften
March 14, 1834 (Age 47 years)
Occupation
Arbeider

Occupation
Visscher

Registratie bevolkingsregister
Het gezin van Hafte-Wolfraad
between 1829 and 1835 (Age 42 years)
Death of a motherElisabeth van Loon
February 14, 1839 (Age 52 years)
Marriage of a childCornelis van EikAntonia van HaftenView this family
April 12, 1839 (Age 52 years)
Registratie bevolkingsregister
Het gezin van Haften-Wolfraad
between 1850 and 1860 (Age 63 years)
Address: Veerweg 7
Registratie bevolkingsregister
Het gezin van Haften-Wolfraad
between 1850 and 1860 (Age 63 years)
Address: Ridderstraat 136
Note:

Tevens op dit adres vermeld: Maria van Eyk, geboren in 1840 en Jacoba Wolfraad, geboren in 1781, weduwe Leeuwensteijn. De laatste mogelijk een tante van Petronella Wolfraad

Death of SpouseAaltje PelsView this family

Death February 7, 1853 (Age 66 years)
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage:
himself
Family with Pieternella Wolfraad - View this family
himself
wife
Marriage: October 7, 1813Culemborg, Gelderland, Nederland
7 months
son
daughter
5 years
son
21 months
son
18 months
son
23 months
daughter
3 years
son
4 years
son
3 years
son
Family with Aaltje Pels - View this family
himself
wife
Marriage:

Christening

gereformeerd

Registratie bevolkingsregister

Tevens op dit adres vermeld: Maria van Eyk, geboren in 1840 en Jacoba Wolfraad, geboren in 1781, weduwe Leeuwensteijn. De laatste mogelijk een tante van Petronella Wolfraad

ChristeningDoop Peter van HaaftenDoop Peter van Haaften
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,484 × 3,111 pixels
File size: 460 KB
Type: Certificate
MarriageHet huwelijk van Petronella Wolfraat en Pieter van Haaften dd. 7-10-1813Het huwelijk van Petronella Wolfraat en Pieter van Haaften dd. 7-10-1813
Format: image/jpeg
Image dimensions: 5,267 × 8,447 pixels
File size: 13,047 KB
Type: Certificate
Registratie bevolkingsregisterRegistratie bevolkingsregister van het gezin van Haften-Wolfraad tussen 1829 en 1835Registratie bevolkingsregister van het gezin van Haften-Wolfraad tussen 1829 en 1835
Format: image/jpeg
Image dimensions: 5,759 × 4,548 pixels
File size: 6,477 KB
Type: Certificate
Registratie bevolkingsregisterRegistratie bevolkingsregister van het gezin van Haften-Wolfraad tussen 1850 en 1860Registratie bevolkingsregister van het gezin van Haften-Wolfraad tussen 1850 en 1860
Format: image/jpeg
Image dimensions: 5,957 × 4,685 pixels
File size: 6,834 KB
Type: Certificate
Registratie bevolkingsregisterRegistratie bevolkingregister van het gezin van Haften-Wolfraad tussen 1850 en 1860Registratie bevolkingregister van het gezin van Haften-Wolfraad tussen 1850 en 1860
Format: image/jpeg
Image dimensions: 5,915 × 4,661 pixels
File size: 6,862 KB
Type: Certificate
DeathHet overlijden van Pieter van HaeftenHet overlijden van Pieter van Haeften
Format: image/jpeg
Image dimensions: 4,826 × 4,209 pixels
File size: 5,555 KB
Type: Certificate