Het Archief van Gemen

Andries Meijer1717

Name
Andries Meijer
Given names
Andries
Surname
Meijer
Also known as
Jan Andries Meijer
Birth 1717

Getuige bij doop June 20, 1743 (Age 26 years)
Address: Kerk aan huis
Citation details: DTB 226, p.121(folio 72), nr.8, NL-SAA-23971713, 000000069121
Quality of data: primary evidence
Note: Christina en Andries zijn getuigen bij de -evangelisch-Lutherse- doop van Nicolaas Gravenkamp, zoon van Jan Gravenkamp en Anna Meijer (waarschijnlijk een zuster van Andries) op 20-6-1743, in een Kerk aan Huis te Amsterdam.
Marriage bannsChristina van GemenView this family
July 17, 1744 (Age 27 years)
Citation details: SAA Index op ondertrouwregister, Amsterdam, archief 5001, DTB 587, p.390
Text:

Huwelijksintekening van de kerk. Getuige; haar broer Dirk

Quality of data: primary evidence
MarriageChristina van GemenView this family
1744 (Age 27 years)
Birth of a son
#1
Nicolaas Meijer
1745 (Age 28 years)
Christening of a sonNicolaas Meijer
November 14, 1745 (Age 28 years)
Address: Westerkerk
Witness: Dirk van Gemenuncle
Citation details: Doopregister: NL-SAA-23983645, DTB 111, p.72(folio 36v), nr.20
Quality of data: primary evidence
ChristeningIjohannis van “Jan” Gemen
July 3, 1746 (Age 29 years)
Birth of a son
#2
Joannis Meijer
about April 1747 (Age 30 years)
Christening of a sonJoannis Meijer
April 23, 1747 (Age 30 years)
Address: WesterKerk
Citation details: Doopregister: NL-SAA-23984646, DTB 111, p.112(folio 56v), nr.7
Text:

Getuigen: Jan Andries Meijer en Marritee Aarentsz

Quality of data: primary evidence
Birth of a daughter
#3
Maria Magdalena Meijer
1749 (Age 32 years)
Christening of a daughterMaria Magdalena Meijer
Type: hervormd
March 9, 1749 (Age 32 years)
Address: Noorder Kerk
Citation details: Doopregister: NL-SAA-23896347, DTB 82, p.133(folio 66), nr.9
Text:

Getuigen: Andries Meijer (grootvader?) Anaatje Regters

Quality of data: primary evidence
Birth of a daughter
#4
Heeleenaa Meijer
1751 (Age 34 years)
Christening of a daughterHeeleenaa Meijer
May 2, 1751 (Age 34 years)
Address: Prinsengracht 279-281, Amsterdam
Citation details: Doopregister: NL-SAA-23803371, DTB 111, p.218(folio 109v), nr.2
Text:

Getuigen: Wenk, Jan Arentsz, Marritje

Quality of data: primary evidence

Birth of a son
#5
Lambertus Meijer
calculated 1753 (Age 36 years)
Christening of a sonLambertus Meijer
Type: Nederduits gereformeerd
September 30, 1753 (Age 36 years)
Address: Amstelkerk
Citation details: DTB 125, p.235(folio 118), nr.3, NL-SAA-23835325, 000000059163
Text:

Getuigen: Lambertus Bosboom Gerards en Maria Abels

Quality of data: primary evidence
Birth of a daughter
#6
Christina Meijer
1755 (Age 38 years)
Christening of a daughterChristina Meijer
Type: Nederduits gereformeerd
May 25, 1755 (Age 38 years)
Address: Amstelkerk
Citation details: DTB 126, p.37(folio 19), nr.1, NL-SAA-23776097, 000000059298
Text:

Getuigen: Jan Andries Meijer en Christina van Gemen

Quality of data: primary evidence
Death of a wifeChristina van Gemen
calculated May 1756 (Age 39 years)
Burial of a wifeChristina van Gemen
May 27, 1756 (Age 39 years)
Address: WesterKerkhof
Citation details: DTB 1114, p.96vo en p.97
Text:

Christina van Gemen, huijsvrouw van Andries Meijer, in de Blomstraat bij de 2de Dwarsstraat Be?. 5 onmondige kinderen. Noot: 6 bekende kinderen; 1 reeds overleden? Welke?

Quality of data: primary evidence
Deathyes

Religion
Nederduits gereformeerd

Family with Christina van Gemen - View this family
himself
wife
Marriage: 1744NL. Amsterdam
2 years
son
2 years
son
3 years
daughter
3 years
daughter
3 years
son
3 years
daughter

Getuige bij doopStadsarchief Amsterdam, Doopregisters voor 1811
Citation details: DTB 226, p.121(folio 72), nr.8, NL-SAA-23971713, 000000069121
Quality of data: primary evidence
Marriage bannsStadsarchief Amsterdam
Citation details: SAA Index op ondertrouwregister, Amsterdam, archief 5001, DTB 587, p.390
Text:

Huwelijksintekening van de kerk. Getuige; haar broer Dirk

Quality of data: primary evidence
Getuige bij doop

Christina en Andries zijn getuigen bij de -evangelisch-Lutherse- doop van Nicolaas Gravenkamp, zoon van Jan Gravenkamp en Anna Meijer (waarschijnlijk een zuster van Andries) op 20-6-1743, in een Kerk aan Huis te Amsterdam.

Getuige bij doopDoop van Nicolaas Gravenkamp 20-6-1743Doop van Nicolaas Gravenkamp 20-6-1743
Format: image/jpeg
Image dimensions: 1,994 × 1,497 pixels
File size: 221 KB
Marriage bannsOTR00141000199.jpg
OTR00141000199.jpg
Format: image/jpeg
Image dimensions: 4,160 × 2,907 pixels
File size: 958 KB
Type: Certificate