Het archief en de genealogie van Gemen

Dirk van GemenAge: 84 years19121996

Name
Dirk van Gemen
Given names
Dirk
Surname
Gemen (Gemen, van)
Also known as
Dick van Gemen

Dick van Gemen

Name
Dick van Gemen
Given names
Dick
Surname
Gemen (Gemen, van)
Birth February 23, 1912 31 30
Address: Hertogstraat 24
Birth of a sisterMaria Theodora van “Rie” Gemen
June 12, 1913 (Age 15 months)
Birth of a brotherJohannes Wilhelmus van Gemen
July 20, 1916 (Age 4 years)
Birth of a sisterCornelia Henrica van Gemen
March 23, 1918 (Age 6 years)
Birth of a sisterAnna Adriana Maria van Gemen
May 22, 1919 (Age 7 years)
Occupation
Assistent-accountant, koopman in metalen

Registratie bevolkingsregister between 1893 and 1939
Registratie bevolkingsregister between 1917 and 1919 (Age 4 years)
Address: Boschpoortstraat 27
Registratie bevolkingsregister
Registratie bevolkingsregister
April 26, 1920 (Age 8 years)
Address: Linaeuskade 25
Note: Vorige woonplaats: Utrecht
Death of a sisterCornelia Henrica van Gemen
1927 (Age 14 years)
Note: Op de persoonskaart van Johannes Wilhelmus van Gemen wordt als overlijdensdatum van Cornelia Henrica 9-10-1923 opgegeven
Burial of a sisterCornelia Henrica van Gemen
May 3, 1927 (Age 15 years)
Address: Begraafplaats De Nieuwe Ooster: NL-SAA-3260452. grafnr. 25-3-1264
Note:

Overdracht 1-1-2006 Overdracht 1-1-2013

Death of a maternal grandfatherMaurits van Rijswijk
January 6, 1929 (Age 16 years)
Residence 1931 (Age 18 years)
Address: Mesdagstraat 53 1h.
Keuring militaire dienst 1931 (Age 18 years)

Note:

5 klassen lagere school doorlopen. Op 5-5-1931 voorgoed ongeschikt verklaard. RNL. n: 244. [Opzoeken reglement na 1900]

Death of a maternal grandmotherMaria Theodora Verhagen
August 8, 1937 (Age 25 years)

Residence between 1942 and 1954 (Age 29 years)
Address: Fraunhoferstraat 7
Politierapport
Aangifte
March 12, 1943 (Age 31 years)
Address: Fraunhoferstraat 7
Death of a motherCornelia Henrica van Rijswijk
August 18, 1968 (Age 56 years)
Burial of a motherCornelia Henrica van Rijswijk
August 21, 1968 (Age 56 years)
Address: De Nieuwe Ooster, grafnr. 3-25-1264
Death of a wifeAnna Margaretha “Anny” Dickhout
February 1, 1985 (Age 72 years)

Residence between 1924 and 1989 (Age 11 years)
Address: NL. Amsterdam, Fraunhoferstraat 7
Death of a brotherJohannes Wilhelmus van Gemen
July 26, 1991 (Age 79 years)

Registratie bevolkingsregister from 1939 to 1994 (Age 26 years)
Registratie bevolkingsregister between 1939 and 1994 (Age 26 years)
Registratie bevolkingsregister
Archiefkaart van persoonskaart
between 1939 and 1994 (Age 26 years)
Address: diverse
Registratie bevolkingsregister
Persoonskaart van Johannes Wilhelmus van Gemen (1880-)
between 1939 and 1994 (Age 26 years)
Address: Watergraafsmeer. Amsterdam, Jekerstraat 30 2h. Haaften, Bernhardstraat 4
Death December 5, 1996 (Age 84 years)
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: November 23, 1910Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
15 months
himself
Dirk van Gemen
Birth: February 23, 1912 31 30s'Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland
Death: December 5, 1996Bangor, USA
16 months
younger sister
3 years
younger brother
20 months
younger sister
14 months
younger sister
Family with Anna Margaretha “Anny” Dickhout - View this family
himself
Dirk van Gemen
Birth: February 23, 1912 31 30s'Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland
Death: December 5, 1996Bangor, USA
wife
daughter
Private
daughter
Private
daughter
Private
daughter
Private
son
Private

Registratie bevolkingsregister

Vorige woonplaats: Utrecht

Keuring militaire dienst

5 klassen lagere school doorlopen. Op 5-5-1931 voorgoed ongeschikt verklaard. RNL. n: 244. [Opzoeken reglement na 1900]

BirthGeboorte van Dirk van Gemen 23-2-1912Geboorte van Dirk van Gemen 23-2-1912
Format: image/jpeg
Image dimensions: 4,018 × 3,103 pixels
File size: 2,627 KB
Registratie bevolkingsregisterGezinskaart Johannes Wilhelmus van Gemen geb. 1-4-1880Gezinskaart Johannes Wilhelmus van Gemen geb. 1-4-1880
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,013 × 1,247 pixels
File size: 471 KB
Registratie bevolkingsregisterBevolkingsregister Ede, 1-4-1880.jpg
Bevolkingsregister Ede, 1-4-1880.jpg
Format: image/jpeg
Image dimensions: 1,196 × 1,015 pixels
File size: 242 KB
Type: Certificate
Registratie bevolkingsregisterBRGG00049000079.jpg
BRGG00049000079.jpg
Format: image/jpeg
Image dimensions: 6,248 × 4,786 pixels
File size: 3,122 KB
Type: Certificate
ResidenceWoningkaart Nld, Amsterdam, Fraunhoferstraat 7Woningkaart Nld, Amsterdam, Fraunhoferstraat 7
Format: image/jpeg
Image dimensions: 1,731 × 2,415 pixels
File size: 619 KB
Type: Document
Note: Exacte bewoningsdata en identiteit medebewoners nog onzeker (23-5-2019)
Keuring militaire dienstGemen, van, Dirk 1912-1996. keuring militie 1931Gemen, van, Dirk 1912-1996. keuring militie 1931
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,503 × 1,458 pixels
File size: 576 KB
ResidenceWoningkaart van het gezin van Dirk van Gemen (1912-1996) van 1942-tot 1954Woningkaart van het gezin van Dirk van Gemen (1912-1996) van 1942-tot 1954
Format: image/jpeg
Image dimensions: 1,868 × 2,685 pixels
File size: 732 KB
Type: Certificate
Registratie bevolkingsregisterArchiefkaart van persoonskaart Johannes Wilhelmus van Gemen 1-4-1880Archiefkaart van persoonskaart Johannes Wilhelmus van Gemen 1-4-1880
Format: image/jpeg
Image dimensions: 1,405 × 2,037 pixels
File size: 290 KB
Registratie bevolkingsregisterPersoonskaart Anna Margaretha DickhoutPersoonskaart Anna Margaretha Dickhout
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,978 × 2,734 pixels
File size: 2,074 KB
Type: Certificate
PolitierapportDirk van Gemen, oud 31 jaar, doet aangifte van een inbraak, drie weken daarvoor gepleegd. dd. 12-3-1943Dirk van Gemen, oud 31 jaar, doet aangifte van een inbraak, drie weken daarvoor gepleegd. dd. 12-3-1943
Format: image/jpeg
Image dimensions: 5,095 × 12,001 pixels
File size: 10,835 KB
Type: Document