Archief van Gemen, genealogie en stamboom

Johannes Zacharias van GeemenAge: 77 years18771955

Name
Johannes Zacharias van Geemen
Given names
Johannes Zacharias
Surname
Geemen (Geemen, van)
Also known as
Johannes Sacharias van Geemen
Birth June 23, 1877 37 46
Occupation
Sigarenmaker

Registratie bevolkingsregister
Gezinskaart
June 23, 1877
Address: Diverse
Death of a paternal grandfatherJan Sagarias van Geemen
before 1891 (Age 13 years)

Registratie bevolkingsregister
Registratie bevolkingsregister
between 1874 and 1893
Address: Rozenstraat 69
Registratie bevolkingsregister
Registratie bevolkingsregister
between 1874 and 1893
Address: Boomstraat 40, bovenkamer
Registratie bevolkingsregister
Registratie bevolkingsregister
between 1874 and 1893
Address: Rozengracht 193, gang
Keuring militaire dienst 1896 (Age 18 years)

Note: 14-12-1896 Vrijgesteld omdat hij de enige zoon in het gezin is
Birth of a son
#1
onbekend van Geemen
before 1897 (Age 19 years)

Marriage of a siblingHendrik GortJohanna Elisabeth van GeemenView this family
May 10, 1899 (Age 21 years) Husband: 27 Wife: 24
MarriageAaltje SnijderView this family
November 3, 1900 (Age 23 years) Husband: 23 Wife: 21
Birth of a daughter
#2
Christina Margaretha van Geemen
September 12, 1901 (Age 24 years)
Birth of a daughter
#3
Jantina Femmina van Geemen
January 26, 1903 (Age 25 years)
Birth of a son
#4
Jan van Geemen
January 25, 1904 (Age 26 years)
Birth of a son
#5
Berend van Geemen
October 1, 1915 (Age 38 years)
Marriage of a childHendrikus SteenbeekJantina Femmina van GeemenView this family
November 19, 1926 (Age 49 years) Husband: 25 Wife: 23
Marriage of a childJan van GeemenChristina Margaretha GortView this family
February 21, 1934 (Age 56 years)
Death of a wifeAaltje Snijder
August 25, 1945 (Age 68 years)
Registratie bevolkingsregister between 1915 and 1994 (Age 37 years)
Registratie bevolkingsregister between 1939 and 1994 (Age 61 years)
Registratie bevolkingsregister between 1939 and 1955 (Age 61 years)
Registratie bevolkingsregister before 1940 (Age 62 years)
Registratie bevolkingsregister before 1940 (Age 62 years)
Registratie bevolkingsregister
Persoonskaart Aaltje Snijder (12-6-1879)
between 1939 and 1994 (Age 61 years)
Death of SpouseAaltje SnijderView this family
1945 (Age 67 years)

Death May 10, 1955 (Age 77 years)
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: May 11, 1871Amsterdam, Nederland
4 years
elder sister
2 years
himself
Family with Aaltje Snijder - View this family
himself
wife
Marriage: November 3, 1900Meppel, Nederland
-3 years
son
5 years
daughter
16 months
daughter
1 year
son
12 years
son

Keuring militaire dienst

14-12-1896 Vrijgesteld omdat hij de enige zoon in het gezin is

Registratie bevolkingsregisterBRB00534000031.jpg
BRB00534000031.jpg
Format: image/jpeg
Image dimensions: 4,920 × 3,472 pixels
File size: 2,258 KB
Type: Certificate
Registratie bevolkingsregisterBRB00067000110.jpg
BRB00067000110.jpg
Format: image/jpeg
Image dimensions: 5,197 × 3,501 pixels
File size: 3,038 KB
Type: Certificate
Registratie bevolkingsregisterOGDA00159000191.jpg
OGDA00159000191.jpg
Format: image/jpeg
Image dimensions: 5,671 × 4,112 pixels
File size: 3,680 KB
Type: Certificate
Registratie bevolkingsregisterBRB00532000054.jpg
BRB00532000054.jpg
Format: image/jpeg
Image dimensions: 5,007 × 3,504 pixels
File size: 2,525 KB
Type: Certificate
Keuring militaire dienstGeemen, van, Johannes Zacharias 1877-1955, keuring militie 1896Geemen, van, Johannes Zacharias 1877-1955, keuring militie 1896
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,618 × 1,525 pixels
File size: 708 KB
Marriage916654.jpg
916654.jpg
Format: image/jpeg
Image dimensions: 3,750 × 5,424 pixels
File size: 2,674 KB
Type: Certificate
Registratie bevolkingsregisterArchiefkaart van persoonskaart van Jan van Geemen geb. 25-1-1904Archiefkaart van persoonskaart van Jan van Geemen geb. 25-1-1904
Format: image/jpeg
Image dimensions: 3,020 × 1,436 pixels
File size: 418 KB
Registratie bevolkingsregisterArchiefkaart van persoonskaart van Johannes Zacharias van Geemen geb. 23-6-1877Archiefkaart van persoonskaart van Johannes Zacharias van Geemen geb. 23-6-1877
Format: image/jpeg
Image dimensions: 3,025 × 2,738 pixels
File size: 510 KB
Registratie bevolkingsregisterGezinskaart Geemen, van, Jan 25-1-1904Gezinskaart Geemen, van, Jan 25-1-1904
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,013 × 1,247 pixels
File size: 475 KB
Registratie bevolkingsregisterGezinskaart Geemen, van, Johannes Zacharias 23-6-1877Gezinskaart Geemen, van, Johannes Zacharias 23-6-1877
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,013 × 1,247 pixels
File size: 461 KB
Registratie bevolkingsregisterPersoonskaart Aaltje Snijder (12-6-1879)Persoonskaart Aaltje Snijder (12-6-1879)
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,968 × 2,726 pixels
File size: 2,241 KB
Type: Certificate