Het archief en de genealogie van Gemen

Otto van BronckhorstAge: 66 years13921458

Name
Otto van Bronckhorst
Name prefix
Heer van Borculo (1418, Heer van Bronckhorst (1429)
Given names
Otto
Surname
Bronckhorst
Also known as
Otto Herr zu Brunchorst und zu Borckloe
Birth 1392 27 27
MarriageElisabeth van NassauView this family
yes

Birth of a daughter
#1
Cunigonda van Bronckhorst-Borculo

Birth of a daughter
#2
Gijsberta van Bronckhorst

Birth of a daughter
#3
Heilwig van Bronckhorst

Birth of a sisterKunegonde van Bronckhorst
1395 (Age 3 years)

Birth of a brotherRudiger van Bronckhorst
1401 (Age 9 years)

Death of a fatherGijsbert van Bronckhorst
November 1, 1409 (Age 17 years)

Death of a paternal grandfatherWillem van Bronckhorst-Batenburg
March 12, 1410 (Age 18 years)
Birth of a daughter
#4
Gisberta van Bronckhorst
1415 (Age 23 years)

Death of a paternal grandmotherKunegonde van Meurs
1417 (Age 25 years)

Death of a motherHedwig van Tecklenburg
1417 (Age 25 years)
MarriageAgnes von SolmsView this family
December 10, 1418 (Age 26 years)

Death of a brotherWillem van Bronckhorst
March 4, 1429 (Age 37 years)

Schuld bekentenis
Regest
June 9, 1434 (Age 42 years)

Schadeloosstelling wegens borg
Regest
June 15, 1434 (Age 42 years)

Marriage of a childEverwin von GötterswickGisberta van BronckhorstView this family
1435 (Age 43 years)

Huwelijkse voorwaarden bij het huwelijk van Heynrich, oudste zoon van Johann, heer te Gemen en Annen, dochter van Wilhem Herrn zu Wevelkoyven und zu Alffter, Erbmarschalls des Stifts von Köln
Regest
June 11, 1439 (Age 47 years)

Death of a wifeAgnes von Solms
December 29, 1439 (Age 47 years)
Verzoening met hertog Arnold van Gelre December 20, 1444 (Age 52 years)

Birth of a son
#5
Gijsbert van Bronckhorst-Borculo
December 16, 1454 (Age 62 years)

Berndt en Arndt, Graven te Benthem en Heren te Stenforden, nemen een volledige schuld op zich die Otto Herr zu Bronckhorst und zu Borckelo, Johann Herr zu Ghemen, Hinrick Herr zu Ghemen und Wevelkoven, Hinrik Herr zu Wisch, Ghysbert van Bronckhorst Herr zu Batenborch und zu Anholt, Rynalt van Homert Herr zum Dornwerde, Hinrick Herr zu Hamoit en zijzelf hebben bekend tegenover Ridder Gherit van Keppel. Zij beloven de anderen ook schadeloosstelling.
Regest
April 23, 1455 (Age 63 years)

Birth of a son
#6
Frederik van Bronckhorst
September 4, 1456 (Age 64 years)

Death February 23, 1458 (Age 66 years)
Burial
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: 1391
elder brother
3 years
himself
4 years
younger sister
sister
younger brother
Family with Elisabeth van Nassau - View this family
himself
wife
Marriage:
son
21 months
son
daughter
Family with Agnes von Solms - View this family
himself
wife
Marriage: December 10, 1418
daughter
daughter
daughter

Note

Door dit huwelijk kwamen de Solmse lenen en Aaltense goederen aan het geslacht van Bronckhorst

Verzoening met hertog Arnold van GelreAkte van verzoening met hertog Arnold van Gelre dd. 20-12-1444Akte van verzoening met hertog Arnold van Gelre dd. 20-12-1444
Format: image/jpeg
Image dimensions: 3,946 × 8,648 pixels
File size: 3,058 KB
Type: Certificate
Verzoening met hertog Arnold van GelreMinuut: Akte van verzoening met hertog Arnold van Gelre dd. 20-12-1444Minuut: Akte van verzoening met hertog Arnold van Gelre dd. 20-12-1444
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,904 × 6,335 pixels
File size: 1,778 KB
Type: Document