Het archief en de genealogie van Gemen

Goswin von GemenAge: 71 years12451316

Name
Goswin von Gemen
Given names
Goswin
Surname
Gemen
Name suffix
IV
Also known as
Cotscvinus de Gemen
Also known as
Goswinus de Geymeyne
Also known as
Goswinus de Gemmene
Note: famulus, Herrn der Burg Geymeyne, edelherr
Birth 1245 25 18

MarriageChristine View this family
yes

Birth of a brotherStefan von Gemen
1247 (Age 2 years)

Birth of a brotherPhocas von Gemen
1248 (Age 3 years)

Birth of a brotherAnsewin von Gemen
1250 (Age 5 years)

Birth of a sisterLisa von Gemen
1252 (Age 7 years)

Birth of a sisterMarsilia von Gemen
1255 (Age 10 years)

Birth of a son
#1
Hermannus von Gemen
1265 (Age 20 years)

Birth of a half-brotherGodefridus von Gemen
1265 (Age 20 years)

Birth of a son
#2
Godfried von Gemen
1267 (Age 22 years)

Death of a brotherGameric (Gonneric) von Gemen
after 1266 (Age 21 years)

Birth of a son
#3
Goswin von Gemen-Pröbsting
1270 (Age 25 years)

Afstand van rechten
Godefridus de Gemene en zijn zonen Gotscvinus, Stephanus und Phocas doen afstand van bepaalde rechten tegenover Everhardus, bisschop van Münster
January 13, 1280 (Age 35 years)

Overdracht van het leen Gemen July 10, 1280 (Age 35 years)

Death of a half-brotherGodefridus von Gemen
1283 (Age 38 years)

Death of a fatherGodifer von Gemen
1283 (Age 38 years)

Ridder Gottfried, Heer van Gemen, getuigt dat de zonen die hij heeft uit het huwelijk met een zuster van Stephan von Sulen, ministerialen van de Keulse kerk zijn May 4, 1283 (Age 38 years)

Note: Op de akte zijn Gottfrieds zoons niet met name genoemd, de zoons die op het moment van opstellen van de akte nog in leven waren, zijn: Goswin, Stefan, Phocas en Ansewin.
Death of a motherSophia van Zuylen zu Anholt
1287 (Age 42 years)

Death of a sisterLisa von Gemen
after 1287 (Age 42 years)

Death of a brotherStefan von Gemen
after 1290 (Age 45 years)

Death of a sisterMarsilia von Gemen
after 1292 (Age 47 years)

Marriage of a childHermannus von GemenCatharina von DahleView this family
1295 (Age 50 years)

Eed van trouw aan de Bisschop van Keulen September 9, 1295 (Age 50 years)
Death of a maternal grandfatherStefan Zuylen, von
1296 (Age 51 years)

Schenking van goederen May 1, 1299 (Age 54 years)

Schenking van goederen 1302 (Age 57 years)

Death of a brotherPhocas von Gemen
after 1302 (Age 57 years)

Verpanding van goederen March 11, 1303 (Age 58 years)

Death of a wifeChristine
after 1307 (Age 62 years)

Death 1316 (Age 71 years)

Family with parents - View this family
father
mother
Marriage:
elder brother
2 years
himself
3 years
younger brother
2 years
younger brother
3 years
younger brother
3 years
younger sister
4 years
younger sister
Father’s family with an unknown individual - View this family
father
Marriage:
half-brother
Family with Christine - View this family
himself
wife
Marriage:
son
3 years
son
4 years
son

Ridder Gottfried, Heer van Gemen, getuigt dat de zonen die hij heeft uit het huwelijk met een zuster van Stephan von Sulen, ministerialen van de Keulse kerk zijn

Op de akte zijn Gottfrieds zoons niet met name genoemd, de zoons die op het moment van opstellen van de akte nog in leven waren, zijn: Goswin, Stefan, Phocas en Ansewin.

Name

famulus, Herrn der Burg Geymeyne, edelherr

Ridder Gottfried, Heer van Gemen, getuigt dat de zonen die hij heeft uit het huwelijk met een zuster van Stephan von Sulen, ministerialen van de Keulse kerk zijnRidder Gottfried, Heer van Gemen, getuigt dat de zonen die hij heeft uit het huwelijk met een zuster van Stephan von Sulen, ministerialen van de Keulse kerk zijn dd. 4-5-1283Ridder Gottfried, Heer van Gemen, getuigt dat de zonen die hij heeft uit het huwelijk met een zuster van Stephan von Sulen, ministerialen van de Keulse kerk zijn dd. 4-5-1283
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,553 × 3,548 pixels
File size: 311 KB
Type: Certificate