Het archief en de genealogie van Gemen

Godifer von GemenAge: 63 years12201283

Name
Godifer von Gemen
Name prefix
Ritter, Herr von Gemen
Given names
Godifer
Surname
Gemen
Also known as
Gottfried von Gemen
Also known as
Godefridus de Gemene
Also known as
Godefridi de Gemene
Birth 1220 23

MarriageView this family
yes

MarriageSophia van Zuylen zu AnholtView this family
yes

Death of a paternal grandfatherHeinrich von Gemen
after 1234 (Age 14 years)

Death of a fatherGoswin von Gemen
after 1242 (Age 22 years)

Birth of a son
#1
Gameric (Gonneric) von Gemen
1244 (Age 24 years)

Birth of a son
#2
Goswin von Gemen
1245 (Age 25 years)

Birth of a son
#3
Stefan von Gemen
1247 (Age 27 years)

Birth of a son
#4
Phocas von Gemen
1248 (Age 28 years)

Birth of a son
#5
Ansewin von Gemen
1250 (Age 30 years)

Birth of a daughter
#6
Lisa von Gemen
1252 (Age 32 years)

Birth of a daughter
#7
Marsilia von Gemen
1255 (Age 35 years)

Birth of a son
#8
Godefridus von Gemen
1265 (Age 45 years)

Overdracht goederen July 25, 1266 (Age 46 years)
Death of a sonGameric (Gonneric) von Gemen
after 1266 (Age 46 years)

Bevestiging van het bezit van de tienden van Brunen
Bevestigd door Theodoricus, graaf van Kleef
April 18, 1271 (Age 51 years)
Afstand van rechten
Godefridus de Gemene en zijn zonen Gotscvinus, Stephanus und Phocas doen afstand van bepaalde rechten tegenover Everhardus, bisschop van Münster
January 13, 1280 (Age 60 years)

Overdracht van het leen Gemen July 10, 1280 (Age 60 years)

Death of a sonGodefridus von Gemen
1283 (on the date of death)

Ridder Gottfried, Heer van Gemen, getuigt dat de zonen die hij heeft uit het huwelijk met een zuster van Stephan von Sulen, ministerialen van de Keulse kerk zijn May 4, 1283 (Age 63 years)

Note: Op de akte zijn Gottfrieds zoons niet met name genoemd, de zoons die op het moment van opstellen van de akte nog in leven waren, zijn: Goswin, Stefan, Phocas en Ansewin.
Death 1283 (Age 63 years)

Family with parents - View this family
father
Marriage:
himself
Godifer von Gemen + … … - View this family
himself
Marriage:
son
Family with Sophia van Zuylen zu Anholt - View this family
himself
wife
Marriage:
son
2 years
son
3 years
son
2 years
son
3 years
son
3 years
daughter
4 years
daughter

Ridder Gottfried, Heer van Gemen, getuigt dat de zonen die hij heeft uit het huwelijk met een zuster van Stephan von Sulen, ministerialen van de Keulse kerk zijn

Op de akte zijn Gottfrieds zoons niet met name genoemd, de zoons die op het moment van opstellen van de akte nog in leven waren, zijn: Goswin, Stefan, Phocas en Ansewin.

Ridder Gottfried, Heer van Gemen, getuigt dat de zonen die hij heeft uit het huwelijk met een zuster van Stephan von Sulen, ministerialen van de Keulse kerk zijnRidder Gottfried, Heer van Gemen, getuigt dat de zonen die hij heeft uit het huwelijk met een zuster van Stephan von Sulen, ministerialen van de Keulse kerk zijn dd. 4-5-1283Ridder Gottfried, Heer van Gemen, getuigt dat de zonen die hij heeft uit het huwelijk met een zuster van Stephan von Sulen, ministerialen van de Keulse kerk zijn dd. 4-5-1283
Format: image/jpeg
Image dimensions: 2,553 × 3,548 pixels
File size: 311 KB
Type: Certificate