Arendt van Gemen, 15001581 (aged 81 years)

Name
Arendt van /Gemen
Given names
Arendt
Surname prefix
van
Surname
Gemen
Also known as
Arnt van /Ghemen/
Name
Arend van /Gemen/
Given names
Arend
Surname prefix
van
Surname
Gemen
Name
Arndt von /Gemen/
Given names
Arndt
Surname prefix
von
Surname
Gemen
Name
Arend /Genum/
Given names
Arend
Surname
Genum
Name
Arendt Jansen van /Gemen
Given names
Arendt Jansen
Surname prefix
van
Surname
Gemen
Name
Arnolt /Gheenen/
Given names
Arnolt
Surname
Gheenen
Name
Arnold /Ghenen/
Given names
Arnold
Surname
Ghenen
Birth after 1500 40
Birth
Yes

MarriageLutgera van Keppel tot 't LoonView this family
Yes

Marriage of a childJohan van GemenHilliken NagelsView this family
July 15, 1536 (aged 36 years)
Akte van onderpand van erven in Veldhusen door Arend van Ghemen en zijn vrouw Lutgert van Keppel
Schuldbekentenis
August 14, 1537 (aged 37 years)

Request van Arndt van Gemen in de zaak tegen Hartwich to Hekeren March 3, 1556 (aged 56 years)
Aanbevelingsbrief voor stadhouder en hof van Gelre
van de Gravin-weduwe van Bentheim-Steinfurt voor Arnt van Ghemen
December 17, 1556 (aged 56 years)
Betreffende een declaratie van kosten door Hartwyck tho Hekeren in het conflict met Arndt van Gemen
Regest
November 5, 1557 (aged 57 years)
Regest
Missive van het hof van Gelre
October 2, 1560 (aged 60 years)
Betreffende het conflict tussen Arnt van Gemen en Johan van Dulmen enerzijds en van Hekeren anderzijds
Regest
December 19, 1564 (aged 64 years)

Akte waarbij Philips II Arnolt Gheenen, grietman van Weststellingwerf, opdraagt een groot aantal krijgslieden bijeen te verzamelen August 1567 (aged 67 years)

Eis aan het convent ter Hunnepe, o.a. uit naam van Arnt van Gemen en Lutgert van Keppel, echtelieden November 4, 1570 (aged 70 years)
Regest
Eis aan het convent ter Hunnepe, uit naam van Arnt van Gemen en Lutgert van Keppel, echtelieden
November 6, 1570 (aged 70 years)
Eis aan het convent ter Hunnepe, uit naam van Arnt van Gemen en Lutgert van Keppel, echtelieden
Regest
January 29, 1571 (aged 71 years)
Van het Hof aan het Convent ter Hunnepe, houdende verzoek om bericht op het verzoekschrift van Cornelis van Wees en Cornelis van Sallant February 7, 1571 (aged 71 years)
Eis aan het convent ter Hunnepe, uit naam van Arnt van Gemen en Lutgert van Keppel, echtelieden
Regest
May 7, 1571 (aged 71 years)
Van het Hof aan het Convent ter Hunnepe, houdende verzoek om bericht op het verzoekschrift van Cornelis van Wees en Cornelis van Sallant
Regest
October 26, 1571 (aged 71 years)
Death of a wifeLutgera van Keppel tot 't Loon
between 1570 and 1571 (aged 71 years)

Event
betreffende de betaling der soldaten van de compagnie van Hopman Arnold Ghenen
1574 (aged 74 years)
Birth of a sonJohan van Gemen

Birth of a daughterJohanna van Gemen

Death of a fatherJohann von Gemen

Death of a motherAnne Butekamp

Death 1581 (aged 81 years)
Death
Yes

Family with parents
father
Het zegel van Johann, bastert von Gemen
1460
Birth: about 1460Gemen, Borken, Noordrijn-Westfalen, Duitsland
Death:
mother
Marriage Marriage
himself
15001581
Birth: after 1500 40Veldhausen, Neuenhaus, Nedersaksen, Duitsland
Death:
brother
Family with Lutgera van Keppel tot 't Loon
himself
15001581
Birth: after 1500 40Veldhausen, Neuenhaus, Nedersaksen, Duitsland
Death:
wife
Marriage Marriage
son
Birth:
Death:
daughter
Akte van onderpand van erven in Veldhusen door Arend van Ghemen en zijn vrouw Lutgert van Keppel
Request van Arndt van Gemen in de zaak tegen Hartwich to Hekeren
Aanbevelingsbrief voor stadhouder en hof van Gelre
Betreffende een declaratie van kosten door Hartwyck tho Hekeren in het conflict met Arndt van Gemen
Regest
Betreffende het conflict tussen Arnt van Gemen en Johan van Dulmen enerzijds en van Hekeren anderzijds
Betreffende het conflict tussen Arnt van Gemen en Johan van Dulmen enerzijds en van Hekeren anderzijds
Akte waarbij Philips II Arnolt Gheenen, grietman van Weststellingwerf, opdraagt een groot aantal krijgslieden bijeen te verzamelen
Eis aan het convent ter Hunnepe, o.a. uit naam van Arnt van Gemen en Lutgert van Keppel, echtelieden
Regest
Eis aan het convent ter Hunnepe, uit naam van Arnt van Gemen en Lutgert van Keppel, echtelieden
Eis aan het convent ter Hunnepe, uit naam van Arnt van Gemen en Lutgert van Keppel, echtelieden
Van het Hof aan het Convent ter Hunnepe, houdende verzoek om bericht op het verzoekschrift van Cornelis van Wees en Cornelis van Sallant
Event