Oda van Horn en Altena, 13851429 (aged 44 years)

Name
Oda van /Horn en Altena/
Given names
Oda
Surname prefix
van
Surname
Horn en Altena
Also known as
/Uden/
Also known as
/Oddele/
Also known as
/Oden/
Birth
Death of a mother
Death of a father
Marriage
Ruil van landgoed en horigen (1)
Johan van Ghemen (II) en zijn gezin ruilen hoven en horigen met het klooster Groot-Borken
January 15, 1429 (aged 44 years)
Ruil van landgoed en horigen (2)
Johan van Ghemen (II) en zijn gezin ruilen hoven en horigen met het klooster Groot-Borken
January 15, 1429 (aged 44 years)
Birth of a son
Birth of a daughter
Birth of a son
Birth of a daughter
Birth of a daughter
Death
after 1429 (aged 44 years)
Verkrijging van het wederverkoopsrecht van de renten uit diverse erven in het kerspel Weseke, door Johann, heer te Gemen, zijn vrouw en kinderen
Regest
May 21, 1435 (6 years after death)
Transcript van een akte van vestiging van een rente
October 11, 1451 (22 years after death)
Family with parents
father
mother
Marriage MarriageMay 19, 1375
6 years
elder brother
13801433
Birth: 1380 22 20 Horn, Duitsland
Death: July 21, 1433Aken, Duitsland
6 years
herself
13851429
Birth: 1385 27 25 Horn, Duitsland
Death: after 1429
Family with Johann von Gemen II
husband
Het zegel van Johan II, heer van Gemen dd. 16-4-1435
1458
Birth: Gemen, Borken, Noordrijn-Westfalen, Duitsland
Death: 1458
herself
13851429
Birth: 1385 27 25 Horn, Duitsland
Death: after 1429
Marriage MarriageJanuary 28, 1417Horn, Duitsland
son
Zegel van Heinrich von Ghemen zu Wevelinckhoven dd. 1482
1492
Birth: Gemen, Borken, Noordrijn-Westfalen, Duitsland
Death: 1492Gemen, Borken, Noordrijn-Westfalen, Duitsland
daughter
1493
Birth: Horn, Duitsland
Death: 1493Mariendaal, Arnhem, Gelderland, Nederland
son
Birth:
Death:
daughter
Birth:
Death:
daughter
Ruil van landgoed en horigen (1)
Ruil van landgoed en horigen (2)
Verkrijging van het wederverkoopsrecht van de renten uit diverse erven in het kerspel Weseke, door Johann, heer te Gemen, zijn vrouw en kinderen
Transcript van een akte van vestiging van een rente